|   | 

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت، امروزه با در نظر گرفتن شرایط روز دنیا روبه افزایش است. زندگی بهتر مانند خدمات آموزشی و بهداشتی بهتر و بیشتر، رهایی از برخی فشارهای اقتصادی ،سیاسی،مذهبی،تحصیل ، یافتن شغل مناسب و هزاران دلیل دیگر میتواند از عوامل ترغیب کننده برای مهاجرت افراد در موقعیت های اجتماعی متفاوت در جوامع باشد. از این رو بسیاری از کشورها با ایجاد شرایط مطلوب ادامه تحصیل و یا ایجاد شرایط ویژه برای متخصصان و صنعتگران و نیز شرایط سرمایه گذاری مناسب اقدام به جذب مهاجرین از اقصی نقاط دنیا می نمایند. در این راستا سعی بر این داریم با برنامه ریزی دقیق، مطالعات و بررسی های هوشمندانه و پشتیبانی مداوم شما را در این تصمیم مهم یاری کنیم.

مشاوره تحصیلی رایگان (بصورت حضوری و غیر حضوری)

متقاضیان با توجه به شرایط مالی، توانمندی ها ،وضعیت کار پس از تحصیل در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکا، استرالیا و کانادا توسط مشاورین مجرب موسسه دانا مورد مشاوره قرار میگیرند،بهترین کشورها،دانشگاه ها و رشته های تحصیلی و همچنین بورسیه های تحصیلی مناسب به متقاضیان ارائه می گردد

اپلای و پذیرش تحصیلی تضمینی

پس از جلسات مشاوره و بررسی رشته و دانشگاه مورد نظر با توجه به شرایط تحصیلی و سوابق علمی متقاضی، ما برای اخذ پذیرش دانشگاه های مربوطه به طور همزمان اقدام می کنیم. همچنین این امکان برای دانشجویان مستعد دریافت بورسیه تحصیلی فراهم گردیده است که شانس خود را برای دریافت بورسیه تحصیلی از برترین دانشگاههای دنیا آزموده و درخواست ارزیابی رایگان دریافت بورسیه تحصیلی خود را داشته باشند.

جمع‌آوری و اعتبار سنجی مدارک

در این مرحله با توجه به آگاهی لازم در مورد مدارک درخواستی دانشگاه ها، پرونده و مدارک جمع آوری و اعتبار سنجی می شود.

نگارش و ویرایش رزومه و انگیزه‌نامه

رزومه و انگیزه‌نامه در واقع شناسنامه شما برای سفارت و دانشگاه است و بخش بزرگی از اخذ پذیرش تحصیلی شما در گرو نوشتن رزومه ، انگیزه نامه و پروپزال مناسب است. رزومه تحصیلی شما می بایست مطابق با استاندارد نگارشی و منطبق با ساختار کشور مقصد تنظیم و نوشته شود و این کار توسط مترجمین حرفه ای و بومی موسسه دانا صورت میگیرد.

نگارش و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر علمی

موسسه دانا مقالات علمی شما را با قیمت مناسب و در معقول ترین زمان ممکن در نشریات و مجلات معتبر و مورد تائید دانشگاه های استرالیا،کانادا و آمریکا( مجلات علمی پژوهشی خارجی ایمپکت دار و مجلات علمی پژوهشی خارجی بدون ایمپکت )بصورت تضمینی به چاپ می رساند.

مکاتبه با اساتید و دانشگاه ها

یکی از مراحل اپلای تحصیلی در مقاطع تکمیلی، بویژه برای دریافت فاند، مکاتبه با اساتید است. در این زمینه دانشجویان زیادی هستند که دغدغه مکاتبه با اساتید را دارند. برای مکاتبه با اساتید دانشگاه محتوای ایمیل ارسالی نقش مهمی در دریافت بورسیه های تحصیلی در مقاطع تحصیلی شما دارد. ایمیل زدن به ‌استاد یا مکاتبه با اساتید و دانشگاه‌ها صرفاً جهت نشان دادن توانایی‌ها و ارائه‌ی رزومه‌ی شما نمی‌باشد. استاد می‌تواند از روی ایمیلی که از شما دریافت کرده است به‌ میزان علاقه‌مندی، اهداف شما، توانایی‌ها و همین طور جدیت شما پی ببرد، بنابراین باید بدانید که مکاتبه با اساتید و دانشگاه‌ها یکی از مراحل بسیار مهم موفقیت شما در امر اپلای‌های خارجی می‌باشد. موسسه دانا با بهره‌گیری از متخصصان ایجاد ارتباط و مکاتبه با اساتید و دانشگاه‌های مختلف و همین‌طور با داشتن متخصصین آگاه به‌ زبان انگلیسی یا زبان دانشگاه مربوطه، می‌تواند شمارا در این امر مهم یاری کند.

ویزای تحصیلی

ویزای دانشجویی، به دانشجویان این اجازه را می دهد که برای مدت ۱۲ ماه و یا بیشتر در خارج از کشور خود تحصیل کنند. با افزایش سریع آموزش بین المللی، دانشجویان بیشتری به دنبال تحصیل در کشور های خارجی هستند و بسیاری از آن ها، تحصیل در خارج از کشور را، برای اقامت دائم در آن کشور در نظر می گیرند هر کشوری، بسته به قوانین مهاجرتی خود، لیست خاصی از اسناد را برای اخذ ویزای تحصیلی از متقاضیان درخواست می کند. موسسه دانا با آگاهی کامل از قوانین روز و مدارک مورد نیاز جهت ویزای تحصیلی اعتبار سنجی و طبقه بندی مدارک شمارا انجام داده و شانس دریافت ویزای تحصیلی شمارا به حداکثر میزان ممکن می رساند

خدمات در مقصد

پس از صدور ویزای مربوط به هر کشور دغدغه اصلی دانشجویانی که در آینده ای نزدیک باید وارد کشور مقصد شوند این است که پس از ورود به کشور مقصد چه چیزهایی در انتظارشان است و مراحل کار به چه شکل است.به خصوص این دغدغه برای افرادی که تا به حال تجربه سفر به کشوری دیگر را نداشته اند یا سطح زبانی آن ها هنوز در حد قابل قبول نیست پررنگ تر است. دانشجويان پس از اخذ ويزا مي توانند از خدمات موسسه در كشور مقصد نيز بهره مند گردند.نمايندگان موسسه دانا خدمات زير را مي توانند به متقاضيان ارائه دهند:
1-ترانسفر فرودگاهي
2-خريد سيم كارت
3-اسكان
4-باز كردن حساب بانكي
5-امور مربوط به ثبت نام دانشگاه
6-امور مربوط به ثبت اقامت دانشجويي
7-آشنايي با مراكز مهم شهري

اگر به فکر گرفتن پذیرش تحصیلی از بهترین دانشگاه های کانادا،استرالیا ،اروپا و دریافت بورسیه های تحصیلی هستید بهتر است اطلاعات خود را از طریق فرم ارزیابی رایگان برای مشاوران ما ارسال کنید، پس از بررسی توسط کارشناسان شمارا از وضعیتتان آگاه خواهند نمود.